Regionální katalogy

Ideální řešení internetové podpory pro klienty s lokální, krajskou či okresní působností. Rychle
a efektivně pomůžeme zvýšit dohledatelnost a viditelnost Vaší firmy v nejpoužívanějších českých vyhledávačích se zaměřením na Seznam a Google.

Základní informace

BÝT ČI NEBÝT V KATALOGU?

Kvalitní regionální internetová podpora, ale i levnější náhrada vlastního webu s optimalizací pro nejpoužívanější vyhledavače. Databáze čítající 500 tisíc firem působících na českém trhu optimalizovaná na miliony výrazů právě tak, jak je i Vaši zákazníci hledají. Špičková prezentace s využitím interaktivních prvků a technologií, jejichž vývojem se sami nemusíte zabývat. Snadné a intuitivní hledání potřebných informací, které lze stáhnout pomocí QR kódu. Jak snáz nabídnout informace o Vašich službách a produktech i Vašim zákazníkům?

Fakta

NECHME PROMLUVIT ČÍSLA

    • 11 let na trhu, 13 let praxe a zkušeností
    • návštěvnost 1 milion uživatelů za měsíc, miliony hledaných výrazů
    • oslovení 98 % zákazníků z Vašeho regionu
    • jasně měřitelné výsledky

Výhody

VŠE DŮLEŽITÉ JSME JIŽ UDĚLALI ZA VÁS

Do našich katalogů jsme již naučili chodit uživatele – zákazníky. Nabízíme jim potřebné informace o firmách a institucích, které zde pohodlně mohou procházet dle různých kritérií členění. To vše s návazností na ARES pro ověření ekonomických údajů, s možností stáhnout potřebná data prostřednictvím QR kódu do každého chytrého zařízení a pro snazší orientaci využít street view. Neztrácejte čas s vývojem a implementací složitých technických řešení. Věnujte se tomu, co je důležité pro Váš business, vývoji Vašich služeb a produktů!

Vize a budoucnost

REGIONÁLNÍ KATALOGY ZÍTRA I ZA 5 LET

Regionální podpora je a bude nadále důležitou součástí marketingového mixu každé lokální společnosti. V poměru cena/výkon se jedná o jeden z nejefektivnějších nástrojů k oslovení potřebné cílové skupiny s ohledem na region Vaší působnosti. Věděli jste, že stejně dobře jako ve Vašem regionu, který považujete za "domovinu" se můžete prezentovat i v dalších zajímavých lokalitách? Společně nalezneme oblasti s nejvyšším potenciálem pro Váš business.

Smluvní podmínky

Aktuální Všeobecné obchodní podmínky

Aktuální Všeobecné smluvní podmínky s účinností od 14. 3. 2016 naleznete na tomto odkazu.

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás.

Kontaktovat
ZÁKAZNICKÁ PÉČE I díky Vám můžeme být lepší