Naše služby

CWO

Optimalizace webu

I 10 let starý web dokáže splnit svůj cíl a klientovi přinést požadovaný užitek. Optimalizaci předchází důkladné analýzy z hlediska SEO a technické stránky webu – umíme nalézt jeho silné stránky, stejně tak jako jeho možné slabiny.

Na základě analýzy klíčových slov vybereme a do obsahu důmyslně zakomponujeme optimální klíčová slova z tematických okruhů Vaší činnosti.

Navrhneme kompletní strategii, doporučíme úpravy Vašeho webu a po společné dohodě je realizujeme. Samozřejmostí je průběžný monitoring dopadu všech úprav.

Jak to děláme?

Linkbuilding

Podpora webu

Cílem každé společnosti je budovat svou značku (svůj brand). V online světě, zejména v organickém vyhledávání, toho nejlépe docílíte vytvářením sítě kvalitních zpětných odkazů. Na to se zaměřujeme přes deset let.

Sledováním aktuálních trendů umíme vývoj našich produktů přizpůsobit požadavkům nejpoužívanějších vyhledávačů. Specializujeme se na oborový linkbuilding, odstranění technických nedostatků webu, případně Vám můžeme doporučit další možnosti podpory Vašeho webu.

Jak to děláme?

Optimalizované katalogy firem

Být vidět, rychle a efektivně

Kvalitní internetová podpora, ale i levnější náhrada vlastního webu s optimalizací pro nejpoužívanější vyhledávače.

Vytvoříme pro Vás plnohodnotnou prezentaci s využitím interaktivních prvků a technologií, jejichž vývojem se sami nemusíte zabývat. V rámci katalogu je samozřejmé snadné a intuitivní hledání potřebných informací, které si může uživatel pohodlně stáhnout i pomocí QR kódu.

Jak to děláme?

ZÁKAZNICKÁ PÉČE I díky Vám můžeme být lepší